go to theme option > integration > add code to head and add this code

Príprava pre SEO

Každá web stránka, ktorú vytvorím má v každej časti webu (kategóriach, podkategóriach) pripravenú časť pre vyplnenie SEO TITLE, SEO DISCREPTION. Tieto kolonky je potrebné vyplniť s odbornou znalosťou SEO.

Všetky obrázky a fotografie, ktoré použijem v dizajne webstránky alebo e-shopu sú vložené s maximálnou veľkosťou 100 kb. Je to preto, aby Vás Google nepenalizoval za fotografie/obrázky s veľkou pamäťou. Takže ak pomýšľate do budúcna so SEO optimalizáciou, obrázky a fotografie budú spĺňať potrebné parametre.

Správne vložené nadpisy. Aj to je veľmi dôležité pre SEO a optimalizáciu vo vyhľadávacej sieti Google. Každá kategória a podkategória na vašom webe bude mať vložené nadpisy od H1 zoradené po H6. Takto bude váš web dokonalé pripravený pre budúce SEO optimalizácie.

SSL Certifikát ZDARMA. Čo to vlastne je? V skratke: každá webová adresa ma v internetovom prehliadači pre www napísané HTTP, ale s certifikátom SSL sa bude pred www zobrazovať HTTPS. Toto je veľmi dôležite pre pozíciu v Google, teda pre SEO optimalizácie, ale tiež pre internetové prehliadače, ktoré Vás budú zobrazovať ako bezpečné webstránky a nie ako nebezpečné.

A takto smerujem celý váš web alebo e-shop k dokonalej príprave pre SEO optimalizácie pre dosiahnutie lepších organických pozícii vo vyhľadávacej sieti Google.

Kategórie