go to theme option > integration > add code to head and add this code

Reklama na sociálnych sieťach

Daj vedieť o svojej firme …

Ak začínate s novým webom alebo e-shopom, tak je potrebné zviditeľniť sa v očiach potenciálnych zákazníkov. Dobrým spôsobom ako rozšíriť povedomie o vašom podnikaní medzi ľuďmi na internete, je využiť reklamu na sociálnych sieťach.

Asi medzi najznámejšie sociálne siete patria nepochybne www.facebook.sk a www.instagram.sk . Rozhodne odporúčam inzerovať na oboch sieťach.

Čo môžete očakávať od propagovaní svojej web stránky / e-shopu na sociálnej sieti?

Treba si uvedomiť, že veľa objednávok z toho nezískate (či už predávate produkt alebo ponúkate služby), ale určite získate nejaké objednávky či kontakty. Len treba byť pripravený na to, že to nebude generovať toľko objednávok ako reklamy nastavené v Google Ads.

 

Prečo je teda dobre propagovať na sociálnej sieti?

Prostredníctvom sociálnych sietí je vhodné šíriť povedomie o svojej firme. Získavate publikum, ktorému sa pravidelne pripomínate, postujete akcie či výpredaje, ukazujete novinky a pod…A používatelia sociálnej siete (vaše pubikum) vás budú nosiť v podvedomí a ani o tom netušia, a ak v budúcnosti budú potrebovať váš produkt alebo službu, tak je veľmi pravdepodobné, že si spomenú práve na vašu firmu. Je preto dôležité aby názov a logo vašej firmy boli jednoduché a jednoducho zapamätateľné. Ak si necháte vytvoriť firemnú identitu prostredníctvom mojho grafického štúdia, tak rozhodne dostanete jednoduché a rýchlo zapamätateľné logo  Viac o službe Firemná identita“.

Článok vyplýva z mojich skúseností, sú to moje názory, ak máte iný názor a postoj, môžete sa pokojne podeliť rozumným komentárom bez hejtovania. Ďakujem.

Kategórie